Oprava kotlů NONSTOP
řešení poruchy či havárie plynového kotle

Opravy plynových kotlů všech značek a v jakémkoli stáří. Naši technici jsou specializovaní na opravu plynových kotlů a zařízení pro vytápění a ohřev vody. Nezáleží nám jen na značce či stáří vašeho zařízení – naším cílem je poskytnout vám spolehlivý a efektivní servis ihned, jakmile to potřebujete. Kontaktujte nás a my se ihned pustíme do práce na obnovení plné funkčnosti vašeho plynového kotle.

Opravujeme všechny značky plynových kotlů

Řešíme také opravy poruch na elektrokotlích

Opravujeme Non-stop všechny značky plynových kotlů

Zajistíme komplexní služby v oblasti revizí. Revize plynu se vztahuje na domovní a bytové rozvody plynu a revize plynových spotřebičů. Revize řeší celkem 3 důležité pilíře:

  • Bezpečnost a prevence – prevence, odhalení poškození a ověření správné instalace.
  • Zákonné požadavky – jsou stanoveny předpisy včetně požárních předpisů, které musí být splněny.
  • Účinnost a finanční úspora – pravidelnou revizí ušetříte energii a prodloužíte životnost Vašeho plynospotřebiče

Proč opravu od Plynoservis Jílek?

01 Zkušenosti v oboru

Již 33 let se pohybujeme v plynárenském oboru a máme zkušenosti, které vám garantují bezpečnost a kvalitně odvedenou práci.

02 Naši lidé

Naši revizní technici splňují veškeré potřebné náležitosti, které dnes ukládá zákon a máme veškerá potřebná oprávnění a úkony provádíme s plnou odpovědností.

03 Komplexnost

Zajistíme kompletní řešení v oblasti revizí a bezpečného provozu budov. A pokud zjistíme závady, ihned předáme návrh na její odstranění a samotné odstranění zajistíme okamžitě přímo na místě.

Už stačí jen napsat, Konzultace Zdarma