Roční servis a
prohlídka plynového kotle

Poskytujeme servis na plynové kotle takřka všech značek. Jsme autorizovaný servis pro většinu značek plynových kotlů a plynových topidel.

Roční prohlídka – servis je vždy prováděný včetně měření hodnot zařízení. Na základě naměřených hodnot odborně seřídíme spotřebič. Vše s ohledem na bezpečnost provozu a jeho bezvadnou funkčnost.

Servis se nemusí provádět na začátku sezony. Využijte výhodných cen mimosezónních servisů

AUTORIZOVANÝ SERVIS

PODPORUJEME VĚTŠINU ZNAČEK

ZAJIŠŤUJEME ROČNÍ PROHLÍDKY

SERVISNÍ BALÍČEK zkontrolujeme celkově topný systém

Servis plynového kotle

Poskytujeme servis na plynové kotle takřka všech značek. Jsme autorizovaný servis pro většinu značek plynových kotlů a plynových topidel. Roční prohlídky a servis objednávejte on-line protřednictvím formuláře níže. Roční prohlídka – servis má hlavní význam nejen v technickém prohlédnutí zařízení, ale hlavně v profesionálním změření hodnot a jeho komplexní servisní seřízení. Dobře seřízený plynový kotel je základní předpoklad pro bezpečné a úsporné vytápění.

Servisní balíček

Servisní balíček pro tento rok v sobě, v základní ceně, obsahuje technickou prohlídku otopné soustavy a vyhodnocení stavu. Následně dostanete doporučená jak systém nastavit tak, aby se topení plynem nestalo Vaší noční můrou. Koukneme na Váš termostat, termostatické hlavice a topný systém – dostanete od nás doporučení jak se přípravit na topnou sezonu.

Už stačí jen napsat, Konzultace Zdarma